Choď na obsah Choď na menu
 


Teror a sabotáž SME a Petit pressu voči pátraniu po nezvestnej Majke Guráňovej

26. 10. 2008

Splnomocnený zástupca dominantného vlastníka a vydavateľa tlače na Slovensku Petit pressu, a. s. dnes v noci o 0:55 hod., po predchádzajúcich vlastných kontroverzných krokoch potvrdil zákaz publikovania fotografie Majky Guráňovej, 25 ročnej študentky Katolíckej univerzity v Ružomberku s odôvodnením, že to bez súhlasu nezvestnej osoby nie je možné!!! O niekoľko minút neskôr úplne zakázal diskutovať o akýchkoľvek okolnostiach stratenia Majky Guráňovej, o legislatívnych rámcoch pri hľadaní nezvestných osôb, o práci polície, o čomkoľvek v téme „Hľadáme nezvestnú Majku Guráňovú.“ (http://www.post.sk/forum/showthread.php?s=&threadid=34944). Hneď na to autorom tejto témy vymazal všetku súkromnú poštu a zakázal im účasť v celom Post fóre s viac ako 16 tisíc účastníkmi. Súčasne, v tej chvíli vymazal súkromnú poštu a po viac ako piatich rokoch zakázal vstup do fóra aj nezávislému novinárovi Karolovi Nagyovi, hoci on tam zo svojho konta nevložil žiadny príspevok už takmer dva roky.

Protestujme proti  "pravicovo - liberálnej" zlovoľnej totalite SME a Petit pressu!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zamyslenie

(elfant, 1. 11. 2008 20:41)

Nad cim sa maju vlastne zamysliet ?

Je ti jasne vobec o com sa tu dohadujeme ? :-)
Alebo si chcela len pridat hlas za, alebo proti ...

Ach

(Jana, 1. 11. 2008 20:17)

Hneď teraz idem spísať súhlas... že moja fotka, ak sa náhodou stratím, môže byť publikovaná...mala by som s tým ísť asi aj za právnikom...čo sa v tomto štáte deje je neskutočné. Kompetentní zamyslite sa!!!

Dalsie opakovanie :)

(elfant, 30. 10. 2008 12:24)

ad "Stále som nepochopil kam až ... siaha nelogičnosť elfanta. Stále sa tu dušuje, že mi zablokoval vstup na Post forum už niekedy pred rokmi a zase, na druhej strane opakovane vypisuje:

"inak stale si nevysvetlil uspokojivo, preco si neprisiel na Post forum pod svojim pravym menom, ale pod menom Majka Guranova."
Ako sa da prist pod pravym menom, ked to je zablokovane?"

Pekne kotrmelce robis Karol.
V uvodnom clanku sam pises v ramci obvinovania z teroru
"Hneď na to autorom tejto témy vymazal všetku súkromnú poštu a zakázal im účasť v celom Post fóre s viac ako 16 tisíc účastníkmi. Súčasne, v tej chvíli vymazal súkromnú poštu a po viac ako piatich rokoch zakázal vstup do fóra aj nezávislému novinárovi Karolovi Nagyovi, hoci on tam zo svojho konta nevložil žiadny príspevok už takmer dva roky."

To bolo 26.10.08 o 0.55, minimalne 24 hodin po tom, ako si sa zaregistroval ako Majka Guranova.
V case svojej registracie si nemal ani len tusenia o tom, ze Karol Nagy ma zablokovany pristup na Post es forum, uz asi dva roky, aspon sam to tvrdis.

Teraz zrazu tvrdis, ze si na Post sk forum prist nemohol.

Je zrejme, ze si sa o to ani len nepokusal, co sa ostatne da zistit aj z logov.
A na strane druhej, nick Karol Nagy zablokovany je, ale registracii pod nickom Nagy Karol nestalo nic v ceste.

Karol Karol ... zas klames, navyse aj zbabelo :)

Mimochodom, preco vytahujes svoje skusenosti z komunikacie so SME ?
Nie som ich zamestnanec :)

BTW podla tvojej logiky to naozaj nejde, lebo vo veku 14 rokov som sa pobil na dvore s Petrom Nagyom, nakolko klamal pri hre v gulicky.
To je jasne dokazom, ze clovekom, ktory sa vola Nagy sa hrat neda, lebo podvadza.

Ked si zratas vsetkych ludi, ktori s tebou odmietli a odmietaju komunikovat, zistis nakoniec, ze si asi jediny spravodlivy na tomto svete.
Chyba je vsak jednoznacne v nich.

Trocha sebareflexie by ti neuskodilo.
Kam až siaha....?

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 30. 10. 2008 11:50)

Stále som nepochopil kam až ... siaha nelogičnosť elfanta. Stále sa tu dušuje, že mi zablokoval vstup na Post forum už niekedy pred rokmi a zase, na druhej strane opakovane vypisuje:

"inak stale si nevysvetlil uspokojivo, preco si neprisiel na Post forum pod svojim pravym menom, ale pod menom Majka Guranova."

Ako sa da prist pod pravym menom, ked to je zablokovane?

Pred 4 rokmi som prisiel aj do redakcie SME. Najprv za Svetlanou Kolesarovou, ktora vtedy bola zastupkynou seferedaktora SME. Poznala ma este z cias, kedy bojoval v SME za socializmus. Mozno aj za perestrojku, az tak som Smenu necital. Koncom novembra 1989, ked jej zatelefonoval Ing. Juraj Janošovský, vtedy predseda ÚV Socialistického zväzu mládeže, MUSELA so mnou, s disidentom, dopisovateľom Slobodnej Európy, samizdatovým vydavateľom, policajne politicky prenasledovaným urobiť rozhovor a dať ho na prvú stranu Smeny. Ona vtedy, spolu s Karolom Ježíkom písala, že "študenti nie sú proti socializmu, ale sú za "nový socializmus."

V roku 2004 však už musela chváliť dávno iné chvosty. Zatĺkala, že síce samozrejme všetkým v redakcii je ich fórum blízke a sympatické, že však to berú viac - menej ako relax, že aj ked to ja nechcem vedieť, ale vraj ani ona nepozná nikoho z moderátorov, či administrátora Post fóra, aby mohla požiadať o jasnejšie stanoviska viacerych moderátorských zásahov a naopak ponechávanie nactiutŕhačských anonymných, žalovateľných útokov na mňa, ako jediného neanonyma vystupujúceho v konkrétnych témach.

Ako som už tu spomenul, vtedajší šéfredaktor M. M. Šimečka sa dlhodobo zatĺkal, nechal sa sekretárkou zapierať, keď som ho čakal po tom za dvomi zatvorenými dverami na chodbe a potreboval ísť na záchod, chcel zavolať na mňa ochranku :-)

Tak sa dá s Vami komunikovať! Fúzikovské maniere führera Dzurindu som odhalil ešte skôr než ktokoľvek z tu nazvaného "xenofóbneho" Propu, či ktokoľvek iný na verejnosti. Z mojich skúsenosti sa z SDKÚ pozitívne vymyká napr. Ivan Mikloš. Mám tým na mysli, len schopnosť komunikovať - aj s obyčajnými ľuďmi. Čím nechcem povedať, že nemá aj iné prednosti.

UNISTER

(elfant, 30. 10. 2008 11:09)

"Svetlejšou výnimkou je www.unister.sk."

Svojho casu si mal v profile na Post sk fore podpis, kde si propagoval Aeropag, ako jedine demokraticke nezavisle diskusne forum. Myslim ze sa to da este v archive aj najst.
Ked si zacal mat problemy aj tam, svoj nazor si hned zmenit.
Teraz je to pre zmenu Unister.
Karol, si horsi ako prelietave dievca, aj ked je pochopitelne, ze sa riadis heslom rimskych legionarov Ubi bene, ibi patria :)

ad "Keď zbabelec povie, že nie je zbabelcom, znamená to, že ním nie je?"

Na rozdiel od tebe nevytahujem svoje zasluhy a takisto netvrdim o tebe, ze si zbabelec, len ze si klamar.
Prestan mlatit prazdnu slamu, podaj to trestne oznamenie na mna, ked si presvedceny o svojej pravde. Tam budem uz vystupovat pod svojim obcianskym menom.
Mam ale obavy, ze by skoncilo ako to povodne, ktore si uz na Post sk podal.

"Či sa ľudia podpisujú ako elfant, dead, vlkodlak, salmonela a iné príšery, preto, že sa im také, ale aj iné morbídnejšie mená páčia alebo je to pre nich výhodné, či preto, že anonymita im umožňuje vystupovať pod x identitami, v každom prípade to má spravidla niečo spoločné aj so strachom."

Zaujimave, na Post sk fore, maju ludia nicky zo strachu, pod x dalsimi diskusnymi forami je to rovnake. Ked vsak verca pouzije len skratku, tak je to ok.
Dokaz mi, ze elfant nie je skratka mojho mena.
Inak stale si nevysvetlil uspokojivo, preco si neprisiel na PF pod svojim pravym menom, ale pod menom Majka Guranova.


ad anonymita

(dead, 30. 10. 2008 10:36)

Karol Nagy

Tvojim jedinym problemom je teraz to, ze nepoznas moje meno, telefon, adresu a rodne cislo? Je to syndrom nejakej uchylky? Aj kategorizovanie ti ide celkom dobre, len aby si mal popri tom trapeni cas na to, na co si sa podujal. Pises o mojej zbabelosti, ja pisem o tvojej vypocitavosti, ked si pod zamienkou pomoci niekomu riesis vlastne mindraky.

A k tej debate o anonymite a zvrhlosti

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 30. 10. 2008 10:30)

K tej debate o anonymite a s ňou spojenej zvrhlosti, agresivite, nezákonnosti, nactiutŕhania a iných špinavostí na internete som neskôr pripojil odpoveď sociológa Fedora Gála na môj otvorený list. Tú vymazali celú, alebo uzamkli (už si nepamätám,, nemám čas hľadať v archíve), údajne s odôvodnením, že účelom vraj bolo zase len zviditeľňovanie mojej osoby, toho, že sa poznám s Fedorom, že si s ním tykám a že jeho zaujímajú moje názory na tieto otázky.

Keď zbabelec povie, že...

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 30. 10. 2008 10:20)

Keď zbabelec povie, že nie je zbabelcom, znamená to, že ním nie je?

Taká je logika zbabelca elfanta. Vypotil pred chvíľou toto:

"Svojho casu bola o pouzivani plneho mena na Post sk fore dost ziva diskusia, kde ti bolo dost jasne vysvetlene, ci sa ludia nepodpisuju zo strachu, alebo z inych, prozaickejsich dovodov."

Či sa ľudia podpisujú ako elfant, dead, vlkodlak, salmonela a iné príšery, preto, že sa im také, ale aj iné morbídnejšie mená páčia alebo je to pre nich výhodné, či preto, že anonymita im umožňuje vystupovať pod x identitami, v každom prípade to má spravidla niečo spoločné aj so strachom.

Je ohavnosťou súčasných tzv. demokracií, že tento strach vsugerúvajú, podsúvajú občanom, ako niečo normálne, dokonca žiadúce.

Istou pozitívnou odchýlkou sú blogy. Ich svetlejšiu stránku však zatienuje fakt, že v komentároch na ne sa to zase hemží - takmer len anonymami. Blogeri vzájomne takmer verejne nekomunikujú (Ako v tom sovietskom vtipe, ako sa Voloďa chcel stať spisovateľom, ale na prijímačkách nezaťal, nespomenul si na žiadne meno spisovateľa: "Ja chačú byť pisáteľem, ne čitátateľem"), alebo na komentáre iných použijú nick.

Svetlejšou výnimkou je www.unister.sk.

Aj ten dokazuje, akí sme ľudia ľahko manipulatívni. Na anonymnom portáli sa zbabelí anonymovia budú dušovať, že anonymita je in, vymoženosťou demokracie a neviem, čo, že inak sa ani písať nedá. A na neanonymno portáli si tí istí, ani nevedia ako, vyplnia aj čísla izby na intráku, dáta narodenia, telefónne čísla, atď...

Takže zodpovednosť je na tých majiteľoch, správcoch portálu, či lámu charaktery, alebo zachovávajú pozitívnu priamosť a otvorenosť.

ad verca vizv

(elfant, 30. 10. 2008 9:15)

"Leen malý detail. Elfant vo svojom výpočte uvádza aj vercu. Ona sa však v rýchlosti podpísala aj skratkou svojho priezviska ako verca vizv. Teda je to:
...
inak aj členka petičného výboru o odluke cirkví od štátu (www.odluka.estranky.sk), kde je aj patričné uvádzať svoju adresu. Mimochodom, včera uviedla na fóre aj svoje číslo ICQ a číslom MT. Na rozdiel od zbabelcov dopisujúcich po nickmi do Post fóra sa pod svoje názory nebojí podpísať."

To, ze sa poznate, bolo jasne aj zo zle nacviceneho ochotnickeho vystupu, ktory ste tu predviedli, nechcel som do toho vrtat, To, ze verca na inom fore uvedie svoje osobne udaje, je pre tuto stranku irelevantne, tu sa podpisala skratkou a nie svojim plnym menom, ako si sa snazil tvrdit.

Svojho casu bola o pouzivani plneho mena na Post sk fore dost ziva diskusia, kde ti bolo dost jasne vysvetlene, ci sa ludia nepodpisuju zo strachu, alebo z inych, prozaickejsich dovodov.

Zas klames Karol ... :)

RE: Kto je Z.S. ?

(elfant, 30. 10. 2008 8:50)

ad "Ešte k Z. S. Táto osoba písala svoj názor v súkromnej správe, podobne ako asi 50 iných ako odpoved na verejne položenú otázku. Je otázne, či by sme mohli bez jej vedomia uverejniť celé meno. Požiadali sme ju, ale zatiaľ si poštu neprebrala. Takže zatiaľ len iniciály"

Dodatocne upravujes status quo, aby sedelo tvoje tvrdenie
"TÍ VŠETCI KTORÍ TYO POCHOPILI SÚ TU, ROVNAKO AKO JA PODPÍSANÍ SVOJIMI MENAMI. A PÍSALI K VECI." ?

Inak, je zaujimave, ze Milan Hvorecky, ktoreho nepoznas a o ktorom pises "Milana Horeckého zatiaľ nepoznám.", nebol predmetom tvojho lustrovania na Google.
Irena Svetlikova, ktora ti nazorovo nesedela, uz ano ...

RE: Zavadzania

(elfant, 30. 10. 2008 8:43)

Karol, prezentujes sa dostatocne a je jasne, ze ti bol pristup ako Majka Guranova zablokovany preto, ze si ako prvy neohrozene spomenul Provident.
Okrem ineho ale aj pises
"Elfant tu vypisuje, že vraj som porušoval nejaké ich pravidlá. To môže tvrdiť tým, čo žerú seno. Aj tým, ktorí si tie pravidlá nikdy pred registráciou neprečítajú a neprečítajú ich ani potom, ak vznikne spor."
Ty patris ku ktorym ? K prvym, alebo druhym ?

ad "Smiešne a trápne je, keď elfant píše v predchádzajúcom príspevku na moju adresu, že:

"Nic mu nebranilo napisat uvodny vysvetlujuci prispevok pod svojim menom, alebo ho mohol napisat hociktory zo spominanych 50 priaznivcov a nasledne pripojit virtualny profil Majky Guranovej."

Mozno je to smiesne a trapne, napriek tomu je faktom, ze na Post sk forum pisala Majka Guranova a nie Karol Nagy :)

ad "Leen malý detail. Elfant vo svojom výpočte uvádza aj vercu. Ona sa však v rýchlosti podpísala aj skratkou svojho priezviska ako verca vizv."

Si aj jej hovorcom ?

"Označenie SME za "sionistický plátok" samozrejme nepovažujem za argument, ani svedectvo, že Leon niečo pochopil. Predsa len si myslím, že to, že SME Post - fórum terorizuje svojich účastníkov a že sabotuje pátranie po Majke Guráňovej musí pochopiť každý a Leon by to bol schopný aj jasne deklarovať."

Nepochybujem, ze je toho schopny a ze to nasledne aj dodatocne urobi, kazdopadne, v sucasnej dobe tak sam od seba neurobil.
Co mozno tiez dakto pochopi :)

Karol, Karol, ... klames

Kto je Z. S.?

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 30. 10. 2008 8:35)

Ešte k Z. S. Táto osoba písala svoj názor v súkromnej správe, podobne ako asi 50 iných ako odpoved na verejne položenú otázku. Je otázne, či by sme mohli bez jej vedomia uverejniť celé meno. Požiadali sme ju, ale zatiaľ si poštu neprebrala. Takže zatiaľ len iniciály

Zavádzania a tuposti elfanta

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 30. 10. 2008 8:28)

Elfant ma tu nižšie obvinil, že vraj "klamem," keď som písal, že až v predošlých dňoch mi zablokoval konto v Post fóre. Ja som pritom tiež napísal, že už dva roky som nevložil v ich fóre žiadny príspevok. Elfant samozrejme môže vedieť o tom, či ma zablokoval už skôr alebo až po pátraní po Majke, ale nechápem, aký zmysel má rozmazávať to, či som už dva roky pod svojim menom na Post-e nepísal, preto, že som nechcel, nemožnosť prihlásiť sa považoval za poruchu alebo preto, že mi nebolo umožnené elfantom.

Smiešne a trápne je, keď elfant píše v predchádzajúcom príspevku na moju adresu, že:

"Nic mu nebranilo napisat uvodny vysvetlujuci prispevok pod svojim menom, alebo ho mohol napisat hociktory zo spominanych 50 priaznivcov a nasledne pripojit virtualny profil Majky Guranovej."

Názor si urobí každý čitateľ sám.

Elfant tu vypisuje, že vraj som porušoval nejaké ich pravidlá. To môže tvrdiť tým, čo žerú seno. Aj tým, ktorí si tie pravidlá nikdy pred registráciou neprečítajú a neprečítajú ich ani potom, ak vznikne spor.

Napríklad salmonela, tiež moderátorka alebo bývalá moderátorka v SME Post - fóre na otázku iného účastníka o tvrdosti a bezdôvodnosti jej moderátorských zásahoch odpovedala, že maže, preto, že "môže," preto, že téma stratila zmysel hneď na začiatku,"... a pod. Keď jej to vyhodili na oči, prestala sa zastávať toho, že fotografia Majky Guráňovej má byť súčasťou jej virtuálneho profilu. Žiaľ.

Také sú ich pravidlá v praxi. Keď ma prvý krát obvinili z porušovania pravidiel prvý krát, v r. 2004, dokázal som im, že žiadne pravidlá nestanovujú, koľko tém môže účastník otvoriť za týžden. Navrhoval som, aby sa to stanovilo. Pre všetkých. Nielen pre mňa. Aby prípadne tých tém mohlo byť aj viac, podľa toho, koľko si za ne získa podporných stanovísk... Vysmievali sa z toho, že také pravidlá sa nedajú naformulovať.

Nakoniec vzniklo prikázanie číslo jedna:

"Ja som elfant tvoj, nebudeš mať iných elfantov okrem mňa, aby si sa im klaňal."

Asi pred 2-3 rokmi mi zamkli tému o profesorovi z Bangladéša, absolventovi prestížnej americkej, či britskej univerzity. Vtedy bol čerstvým laureátom Nobelovej ceny za mier za rozvinutie systému bezúročných pôžičiek v Bangladéši a neskôr v iných krajinách. Kým sme hovorili len o ňom, strpeli to. Keď som spomenul, že niektoré európske katolícke biskupstvá už v stredoveku reagovali na židovskú úžeru pozitívne. Nechávali bratov Židov a ich ponuky, ale sami začali poskytovať pôžičky bezúročne (Vtedy neexistovalo niečo ako inflácia). SME-lci škrípali zubami. Ale nevydržali, keď sa k našim návrhom, že by sme sa mohli o niečo podobné pokúšať, inšpirovať niekoho aj u nás. Až vtedy diskusiu zamkli. Aké pravidlo bolo porušené? Že možno písať len o rómskych úžerníkoch? Že o úžerníkoch, ktorí inzerujú v SME a všade písať nemožno?

Naozaj som písal niektoré príspevky aj na konto virtuálneho profilu Maja Guráňová v Poste. Mohol som si to odpustiť, ale v jednej vete mi uniklo, že Maja pracovala pere úžernickú spoločnosť, ako je napr. www.provident.sk. Až neskôr som sa dozvedel, že pracovala práve pre Provident. A TOTO DOSIAĽ NESMELI V ŽIADNOM INOM MÉDIU UVEREJNIŤ! TU JE TO TERAZ NAPÍSANÉ PO PRVÝ RAZ. Nemám čas písať o tejto skutočnosti, ako aj o praktikách Providentu článok.

Zavádzania a tuposti elfanta

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 30. 10. 2008 7:57)

Takýmto ľuďom, ako je elfant netreba vôbec závidieť. Lebo v svojej subordinácii, ktorú samozrejme musia popierať, až tomu možno sami uveria. A musia sa robiť hlúpejšími než sú.

Leen malý detail. Elfant vo svojom výpočte uvádza aj vercu. Ona sa však v rýchlosti podpísala aj skratkou svojho priezviska ako verca vizv. Teda je to:

Veronika Vízváryová
Veľkomoravská 16A
Trenčín
cassiopea.v@gmail.co,

inak aj členka petičného výboru o odluke cirkví od štátu (www.odluka.estranky.sk), kde je aj patričné uvádzať svoju adresu. Mimochodom, včera uviedla na fóre aj svoje číslo ICQ a číslom MT. Na rozdiel od zbabelcov dopisujúcich po nickmi do Post fóra sa pod svoje názory nebojí podpísať. K účasti v Post fóre sa mi napr. priznala členka sekretariátu SDK (považovala to za niečo úplne samozrejmé, tiež mi prezradila, že aj tlačový tajomník SDKÚ a samozrejme mnohí iní...)

Takisto kontakty na seba zverejňuje aj:

Ivan Lulják
Jabloňova 8
900 27 Bernolákovo
mail ivan.luljak@gmail.com

Milana Horeckého zatiaľ nepoznám. Označenie SME za "sionistický plátok" samozrejme nepovažujem za argument, ani svedectvo, že Leon niečo pochopil. Predsa len si myslím, že to, že SME Post - fórum terorizuje svojich účastníkov a že sabotuje pátranie po Majke Guráňovej musí pochopiť každý a Leon by to bol schopný aj jasne deklarovať. Na rozdiel od tých, ktorí si to zobrali za svoje nič iné než kydať na mňa a ešte nelogicky vypisovať, že vraj neodpovedám na ich príspevky.

Pokračovanie vyššie

Re: K veci

(elfant, 30. 10. 2008 1:51)

ad "TÍ VŠETCI KTORÍ TYO POCHOPILI SÚ TU, ROVNAKO AKO JA PODPÍSANÍ SVOJIMI MENAMI. A PÍSALI K VECI."

pochopili:

Milan Horecký
(aj ked je otazne, kam toto meno zaradit, lebo nesuhlasi s protestom Petit Pressu, ktory voci nicomu neprotestoval)
citatel
verca
Ivan Lulják
Z. S.
Leon
(pochopil, ze SME je sionisticky platok a treba diskutovat na xenofobnom PROP-e)


nepochopili:

quicky
citatel
citatelka
Irena Svetlikova
Beata
dead

Karola Nagya a seba som do suctu pochopitelne nezaradil ... takze "Podpisani svojimi menam a pisali k veci".


Nemienim rozoberat Karolove konstrukcie, je to strata casu.
Len dva nepodstatne detaily:

1. "Okrem elfanta, ktorý dodatočne, postupne menil dôvody, prečo nesmie byť fotografia Majky Guráňovej ani jeden krát v Post fóre zobrazená, ktorý takto okrem tej vecnej, avšak trapnej a vzájomne si odporujúcej apolegetike, nakydal toho za desať trestných oznámení"

Dovod je stale jeden a ten isty, Karolovi Nagyovi nebolo dovolene pod menom Majky Guranovej a pod jej fotografiou pisat prispevky, v ktorych vyjadroval svoje postoje a nazory. Link na tuto stranku, kde sa fotografia nezvestnej nachadza, aj s oznamom, je stale na svojom mieste a je pristupny.
Takze klamstvo.
Pravdou je, ze nebolo dovolene Karolovi Nagyovi pisat pod jej fotografiou a jej menom.

2. "TÍ VŠETCI SÚ TU LEN V ZBABELEJ ANONYMITE!"

Je ale podivne, ze Karol Nagy sa sam na Post sk forum zaregistroval ako Majka Guranova, a nie ako Karol Nagy, pod jej menom aj diskutoval, navyse ziadal k profilu pripojit jej fotku.
Od zbabelej anonymity zasiel este dalej tym, ze zneuzil meno ineho cloveka na zverejnovanie svojich nazorov a postojov.
Nic mu nebranilo napisat uvodny vysvetlujuci prispevok pod svojim menom, alebo ho mohol napisat hociktory zo spominanych 50 priaznivcov a nasledne pripojit virtualny profil Majky Guranovej.

To by davalo zmysel, keby islo o co najvacsie rozsirenie podobizne a informacie o nezvestnej.

Takto to ale skor navodzuje dojem, ze islo aj o zamienku na napisanie prispevku "Teror a sabotáž Petit pressu voči pátraniu po nezvestnej Majke Guráňovej", ktory uz hned v prvej vete obsahuje dve klamstva.

Logicky nasledovala vyzva "Protestujme proti "pravicovo - liberálnej" zlovoľnej totalite SME a Petit pressu!", pricom cely cas ide len o to, ze jeden sociopaticky jedinec, bol vyhodeny z diskusneho fora z dovodu porusovania pravidiel, s ktorymi sam suhlasil pri registracii na diskusne forum.

K veci

(Irena Svetlikova, 29. 10. 2008 21:41)

"TÍ VŠETCI KTORÍ TYO POCHOPILI SÚ TU, ROVNAKO AKO JA PODPÍSANÍ SVOJIMI MENAMI. A PÍSALI K VECI."
Ja tiez,pan Nagy,namiesto sebareflexie ste si ma hladali na internete.
"Takéto meno Mr. Google nepozná. Odkiaľ ste?"
Nie som Vam povinna davat na vedomie odkial som a nemyslim,ze to pre vec ako taku,za ktoru akoze bojujete ma podstatny vyznam.Robite si reklamu, sam sebe,bojujete s neexistujucimi protivnikmi a nemate nic spolocne s laskou k bliznemu.
Sklzli ste svojimi vyjadreniami na uplne dno,spravate sa ako lacny bulvarny novinar.
Byt Vami,tak sa hanbim.

Azda najzaujímavejšie je...

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 29. 10. 2008 18:42)

v tomto článku to, že všetci tí, ktorí tu na mňa útočia, vrátane ostatného morbídneho smrtku . dead-a sú tu v zbabelej anonymite, kým tí, ktorí asi jediní pochopili, že toto nie je článok o mne, ale o tom:

Že v najvýznamnejšom slovenskom fóre zakázali uverejniť fotografiu nezvestnej Majky najprv s odôvodnením, že:

Nezvestná Majka na to nedala súhlas,

potom, že:

Majkini rodičia na to nedali súhlas,

a keď im došlo, že ani Majkini rodičia a brat nič proti tomu nenamietajú, tak preto:

Že v tom profile vidia spojitosť so mnou,

TÍ VŠETCI KTORÍ TYO POCHOPILI SÚ TU, ROVNAKO AKO JA PODPÍSANÍ SVOJIMI MENAMI. A PÍSALI K VECI.

Nerátam tých vyše 50, ktorí poslali podporné stanoviská v portáli Unister a tiež sa podpísali plnými menami, priezviskami, a vo svojich profiloch všetci udávajú názvy svojich univerzít, ročník štúdia, záujmy, mnohí aj tel. cisla, ICQ, maily, dáta narodenia, ...

Zatiaľ, čo, tí všetci, ktorí tu na mňa útočia, niektorí dokonca kydajú, že nepíšu o ničom inom, len o mne (Okrem elfanta, ktorý dodatočne, postupne menil dôvody, prečo nesmie byť fotografia Majky Guráňovej ani jeden krát v Post fóre zobrazená, ktorý takto okrem tej vecnej, avšak trapnej a vzájomne si odporujúcej apolegetike, nakydal toho za desať trestných oznámení).

TÍ VŠETCI SÚ TU LEN V ZBABELEJ ANONYMITE!

Zaujimava stranka

(dead, 29. 10. 2008 17:56)

A zaujimave tiez je, ze sa tato trapna politicka agitka udajneho novinara na volnej nohe, proti ktoremu bojuje snad cely svet vola "Hladame" Obdobne clanky siri na studentskom serveri unister.sk a xenofobnom prop.sk a ktovie kde este. Neodpoveda na otazky a prispevky, namiesto toho tu pise vlastne memoare, priam strukturovany zivotopis z ktoreho citit viac samochvalu ako cokolvek ine. Po tom vsetkom je este schopny prist s tvrdenim, ze ho niekto obera o cas. Tak hladaj, Karol, hladaj.

Vseobecne zaujmy

(elfant, 29. 10. 2008 16:07)

ad "Žiaľ, pokiaľ až vie zájsť zlovoľný Petit press a jeho zamestnanci a poskoci? Ak ide len o charakter elfanta, administrátora nepochybne najvýznamnejšieho slovenského fóra, aj tak je najväčšia zodpovednosť na vyšších miestach Petit pressu.

Takže, zdržiava ma nielen elfant, ale aj Vy, Beata. No, čo už s Vami?"

Vazeny Karol,

opakovanie je matkou mudrosti, takze znova:
napriek tomu ze si v udvode pisal o spinavych peniazoch, za ktore vykonavam spinavu pracu pre Petit Press, znova opakujem, ze s Petit Pressom nie som v ziadnom zamestnaneckom pomere, nikdy mi nevyplatil ani korunu a taktiez som od neho nepoberal a nepoberam ziadne hmotne, alebo nehmotne pozitky.
Taktiez nie som na Petit Presse ziadnym sposobom zavisly a administratora diskusneho fora robim dobrovolne a uplne zadarmo.

Ked si sa zaregistroval na Post sk forum s virtualnym profilom, bol len technicky problem, osetrit tvoje posobenie, pre dobro samotnej veci. O nic ine neslo. Je priznacne, ze ked si mi napisal sukromnu spravu, tak ta nezaujimalo ci je vsetko v poriadku ohladom virtualneho profilu, ale to, ci som svoje prispevky, ktore sa tykali technickych zasahov v teme, vymazal sam, alebo mi tak urobil nejaky administrator, proti mojej voli.

Napriek tomu si z toho dokazal spravit kauzu prenasledovania svojej osoby temnymi silami a sam sa zdrzujes vypisovanim siahodlhych prispevkov v tejto teme, ktora je uz na kilometre vzdialena od toho, preco si tuto stranku vlastne vytvoril.

Ak pises, ze ta zdrzujem, alebo, ze ta zdrzuje Beata, nie je to pravdou. Zdrzujes sa sam svojim vlastnym egocentrizmom a paranojou.

A znova pre pripomenutie, s problemami, ktore si mal na Post sk fore nemalo vedenie Petit Pressu vobec nic spolocne a nijakym sposobom do toho nezasahovalo. Porusil si registracne pravidla a choval si sa sposobom, ze si bol nakoniec vyhodeny. Uplne rovnako by si skoncil, aj keby som administroval svoje vlastne diskusne forum, na ktore by si prisiel a choval sa tak, ako na Post sk fore.

Problem nie je v systeme, ale v tebe samom.

Všeobecné záujmy! - dokonč.

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 29. 10. 2008 15:02)

V sobotu sa mi e-mailom poďakoval jeden policajný dôstojník, ktorý je vyšetrovateľom zmiznutia iného nezvestného, o ktorom tu padla reč aj na tejto stránke. Poďakoval sa mi za informácie o nezvestnom, ktoré som mu poskytol a ktoré sa mi, možno len náhodou podarilo získať. Prosil ma aj o ďaľšie informácie. Keď som mu otvorene hovoril o škandálne neschopnej polícii prijať oznámenia, po pracovnej dobe aj e-mailom, okresnými oddeleniami polície, cez spojovateľku a operačného dôstojníka Prezídia Policajného zboru SR až po operačného dôstojníka na Ministerstve vnútra, len smutne to potvrdzoval. Aj mnohí iní, ktorí majú podobné skúsenosti s políciou. Ani túto tému médiá od prava do ľava, od významných po malé internetové noviny závislé na sponzoroch a reklame nezoberú. Ak sa mýlim, budem len rád.

Už v sobotu som chcel o tom napísať článok do tejto stránky. Žiaľ, pokiaľ až vie zájsť zlovoľný Petit press a jeho zamestnanci a poskoci? Ak ide len o charakter elfanta, administrátora nepochybne najvýznamnejšieho slovenského fóra, aj tak je najväčšia zodpovednosť na vyšších miestach Petit pressu. Ako môžete byť tak naivná, milá Beata, že to vidíte len v rovine dlhoročného sporu? Stovky vysoko inteligentných a čestných ľudí z toho fóra zutekali. A stále ešte neexistuje plbohodnotná náhrada. Opäť je pochopiteľné, že sa im nechce súdiť. Aj ja som napísal, že ich konanie je nestíhateľné. Dopĺňam, dalo by sa teoreticky domáhať práv cez Obchodný zákonník, práva spotrebiteľa a zákazu diskriminácie zákazníkov. Možno sa blýska na časy. Nemecký najvyšší súd v podobnej veci už priaznivo rozhodol. Kým sa však takéto právne vedomie dostane aj k našim sudcom, lebo zákony máme v tejto veci dostačujúce, vyrobia nám Taliani ešte veľa elektriny v najväčšej, niekedy slovenskej vodnej elektrárni.

Takže, zdržiava ma nielen elfant, ale aj Vy, Beata. No, čo už s Vami? Odpisoval som vám, lebo predstavujete tú vzorku 99,99% obyvateľov. Aj tých, ktorí na rozdiel od vás vždy mlčia. A keď nemlčia, tak nič nenapíšu. A keď napíšu, nikdy nepodpíšu.

Mimochodom mýlite sa aj v tom, že Google žiadnu Beatu nenájde. Momentálne mám nastavenie, že uprednostňujem slovenčinu a maďarčinu a Google mi hádže 547 000 Beát. Hlavne, že ste sa "podpísali". :-)